SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/007 | 4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

Intézmény logo

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. aug. 31.


DSZC

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  Idén is várjuk a hetedikes, nyolcadikos tanulókat és szüleiket, az általános iskolák vezetőit, osztályfőnökeit, pedagógusait, továbbá a szakképző intézmények diákjait és oktatóit október 5-én és 6-án a Nagyerdei Stadionban.

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  A kiállítás legfontosabb célja, hogy segítse a továbbtanulók pályaválasztását, betekintést nyújtson Debrecen széles képzési kínálatába és felvázolja, hogy milyen sokszínű karrierút áll azok előtt, akik technikumban vagy szakképző iskolában tanulnak tovább. Az ellátogató tanulóknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt lehetőséget biztosítunk a piacvezető vállalatok, szervezetek, és nem utolsó sorban mintegy 30 oktatási intézmény képviselőivel, összesen több, mint 80 kiállítóval történő találkozásra. Interaktív programokkal is készülünk, hiszen a résztvevők megkóstolhatják a diákjaink által készített finomságokat, de kérhetnek maguknak egy szuper sminket vagy frizurát is. Megismerhetik a legmodernebb technikai eszközöket, kipróbálhatják a 3D-nyomtatókat, a szimulátorokat és tehetnek egy rövid időutazást a jövőben.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  DExam Partnerintézmény Program

  DExam Partnerintézmény Program

  A Debreceni Egyetem partneriskolájaként csatlakoztunk a DExam Partnerintézmény Programhoz.

  2023. okt. 2.


  DSZC Bethlen

  Látogatók Székelyföldről

  Látogatók Székelyföldről

  A DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégiumban járt a Korondi Szakközépiskola ötödik osztálya. Leendő testvériskolánk az óvodától a technikummal bezárólag tart fenn iskolát a Székelyföld szívében. A szakképzésben az eddigi turisztika ágazat mellett a közgazdaság irányába is szeretnének terjeszkedni, ehhez nyújtunk mi szakmai segítséget csakúgy, mint az Erasmus+ projektek közös megvalósításában. A vendéglátó kollégák Szatmáriné Varga Erika, Szatmári Tibor és Gál Judit voltak.

  2023. szept. 13.


  DSZC Bethlen

  Szülői értekezlet

  Szülői értekezlet

  Iskolánk 2023. szeptember 18-án, hétfőn, szülői értekezletet tart az alábbiak szerint:

  2023. szept. 11.


  DSZC Bethlen


  Partnereink

  • Otp bank
  • NAV
  • Magyar Posta
  • flowserve
  • KSH
  • tourinform
  • Bt
  • NI
  • DExam
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

    4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

   • Telefon: (52) 412-212 /114 vagy (52) 347-247

    E-mail: bethlen-kozgaz@bethlen-debr.edu.hu

    OM azonosító: 203033/007

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002419


   2023Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium