SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/007 | 4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

Intézmény logo

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. nov. 10.


DSZC Bethlen

  2. Nyílt napunk programja

  Aki lemaradt nyílt napunkról, még pótolhatja, hiszen november 13-án (hétfőn) 17:00-tól facebook oldalunkon online vezetői tájékoztatót tartunk élőben, ahol a chat felületen bátran feltehetitek kérdéseiteket. November 14-én (kedden) pedig bemutató órákat tekinthetnek meg iskolánkban az érdeklődők. A bemutató órák részleteiről az alábbi táblázatból tájékozódhattok.

  2. Nyílt napunk programja

     

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Gyárlátogatás - Sensirion Hungary Kft

  Gyárlátogatás - Sensirion Hungary Kft

  2023. október 18-án a 2/14 PÜ-1 német csoportjával a Sensirion Hungary Kft debreceni egységébe látogattunk. Látogatásunk során Dr. Ábrahám László, az cég ügyvezetője vezetett minket körbe, ezáltal betekintést nyertünk az érzékelő-gyártás folyamataiba, s a korszerű berendezések fejlett használatába. Rengeteg új információval gazdagodtunk, szakmai ismeretekkel, s a gyár gyártási/termelési stratégiáját is megismerhettük. Megtudhattuk, hogy innovatív, a saját környezetére figyelmes körülményeket alakítottak ki a gyár területén.

  2023. nov. 30.


  DSZC Bethlen

  „Mentsétek meg Gordont!” - rendhagyó osztályfőnöki óra

  „Mentsétek meg Gordont!” - rendhagyó osztályfőnöki óra

  A Debreceni Rendőrkapitányság munkatársai – a „Mentsétek meg Gordont!” program keretében -rendhagyó osztályfőnöki órán készítették fel a 12. D osztály tanulóit arra, miként kerülhetik el, hogy zaklatás, zsarolás vagy megfélemlítés áldozataivá váljanak.

  2023. nov. 20.


  DSZC Bethlen

  1. Nyílt nap I 2023

  1. Nyílt nap I 2023

  Nagy érdeklődés mellett zajlott a Bethlen idei első nyílt napja, amikor a szülők és gyerekek bepillantást nyerhettek iskolánk életébe.

  2023. nov. 7.


  DSZC Bethlen


  Partnereink

  • Otp bank
  • NAV
  • Magyar Posta
  • flowserve
  • KSH
  • tourinform
  • Bt
  • NI
  • DExam
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

    4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

   • Telefon: (52) 412-212 /114 vagy (52) 347-247

    E-mail: bethlen-kozgaz@bethlen-debr.edu.hu

    OM azonosító: 203033/007

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002419


   2023Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium