ErasmusDays I 2021

Másodszor szerveztünk ErasmusDays eseményt iskolánkban. Célunk az volt, hogy népszerűsítsük az Erasmus+ programot és bemutassuk kollégáink, diákjaink tapasztalatait, élményeit, dióhéjban mindazt, amit az Erasmustól kaptunk. Ez a rendezvény ismét megmutatta számunkra is, mennyi
kreatív energia és ötlet rejlik tanárainkban és tanulóinkban. Mind a felkészülés és tervezés, mind a lebonyolítás csapatmunkában zajlott, amely még inkább összehozta az iskolai közösséget. A legfőbb attrakció az Erasmus-fal avatása volt, ami a programban való részvételünk múltját, összetettségét és örömeit szimbolizálja. Iskolánkban köszönthettük Szilágyi Róbertet, a Tempus Közalapítvány Erasmus+ Mobilitási Csoportjának pályázati koordinátorát, aki a pályázati lehetőségekről és a programról tartott előadást diákjainknak, a DSZC-től és tagintézményeiből
érkezett vendégeinknek. Majd szekciókban folytattuk, volt izgalmas élménybeszámoló a tea- és kávéklubban, érdekes társasjáték- és kvízkuckó az utazásról és a fenntartható fejlődésről, illetve diákjaink a környezettudatosság jegyében CD-re festettek országzászlókat. Köszönet a kreatív kollégáknak, az iskolavezetésnek, a Tempus Közalapítványnak és a DSZC-nek a segítségért és támogatásért!

 

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot